Natūrali pradžia

„Natūralios idėjos“ pradžia, tai įmonės įkūrėjai - Greta ir Paulius, ir jų kurti muilai nuo kurių viskas prasidėjo, todėl net ir dabar įmonei prasiplėtus, sukūrus daugiau produktų jie užima pagarbią vietą mūsų lentynose. Kuriant įvairių kvapų ir savybių muilus kilo noras kurti daugiau produktų ir plėstis. Vis labiau domintis aromaterapija ir parfumerija palengva ir labai natūraliai pradėtos kurti sojų vaško žvakės ir namų kvapai.

Natūralu

Jau daugiau nei 10 m. gyvename, kuriame ir dirbame apsupti kvapų. Įmonės įkūrėjai pačioje įmonės veiklos pradžioje suprasdami natūralių žaliavų milžinišką skirtumą nuo sintetinių, bei po studijų Prancūzijoje, Ispanijoje, žinodami eterinių aliejų naudą žmogaus emocinei sveikatai apsisprendė, jog nesvarbu kiek užtruks, bet ras pačius geriausius žaliavų tiekėjus. Todėl šiandien po labai kruopščių paieškų, ilgų derybų, bandymų mūsų produktų žaliavos atkeliauja iš mažų, šeimyninių Ispanijos, Prancūzijos ūkių, kurie dirba išgaudami tobulai natūralius eterinius augalų aliejus. Mūsų gaminiai 90 proc. natūralūs tik nedidelė dalis iš sudėtinių dalių, dėl techninių produktų specifikacijų, turi būti sintetinės.

Dizainas

Ant „Natūralios idėjos“ produktų vienų dėžučių dviračiu lekia berniukas, o ant kitų prie didžiulio medžio prikabintomis sūpynėmis supasi mergaitė. Metams bėgant šie, lengvi, lyg pieštuku piešti, paveikslėliai tapo neatsiejama mūsų dizaino dalimi, simbolizuojančia vaikišką laisvę, natūralumą, unikalumą bei kūrybinį smalsumą. Šias savybes vertinam dirbdami ir kurdami kiekvieną dieną. Aromaterapija, natūralumas, dailus dizainas, aukšta kokybė – visos šios savybės apjungia „Natūralios idėjos“ kuriamus produktus. Jei atkreipsite dėmesį į žvakių dangtelius – padėkliukus ir namų kvapų dekoratyvias detales pastebėsite, jog ne visos jos yra tobulai lygios. Gavę medieną, kuri nėra lygi, su natūraliais medžio raštais, nelygumais jos neišmetame, tačiau naudojame savo produkto visumai sukurti, kartu įmažinant ir pagerbiant medį, kuris kažkada augo.

Pagaminta Lietuvoje

Natūraliai susiklostė taip, kad norint daryti kuo kokybiškesnius produktus beveik visas produkto kūrimo procesas vyksta čia pat Kaune, Lietuvoje. Didžiuojamės savo medžio dirbtuvėmis, kuriose paprastas, natūralus medis virsta dangteliais – padėkliukais žvakėms, dekoratyvinėmis detalėmis namų kvapams. Dirbtuvėse pjaustom, šlifuojam, lakuojam, pavadinimą ir logo, išdegina lazeris. Stiklo indai atkeliauja iš Italijos, iš ilgai ieškotos ir dabar labai branginamos mažos stiklo dirbtuvės, na, o štai tampo grafika ant stiklo taip pat uždedama pas mus, todėl idėjas, kurios kartais ateina natūraliai, lengvai įgyvendiname labai greitai.

Tvarumas

Vadovaujamės tvarumo principais – sumažink, panaudok antrą kartą, perdirbk. Pasirinktos pakuotės, siuntinių dėžės ir net siuntinių užpildas, kuris yra pagamintas iš kukurūzų, gali būti saugiai, nekenkiant gamtai, 100 proc. perdirbami, kiekvieno perkančio mūsų produktus. Renkantis produktų pakuočių popieriaus gamintoją mums buvo svarbu, kad įmonių vertybės sutaptų, šiuo metu džiaugiamės atradę popieriaus gamintoją, kuris 1 proc. nuo visų pajamų aukoja aplinkos apsaugai. Natūralu, jog visą produkciją nuo-iki gaminant savose dirbtuvėse kiekviena atlikusi smulkmena arba panaudojama arba perdirbama. Molėtų raj. Įkūrinėjame saulės parką ir savo gamybos patalpas 90 proc. aprūpinsime elektros energija. Ateity ketiname investuoti į elektra varomą krovininį transportą, kuriuo į prekybos vietas pristatysime prekes.

Komanda

Įmonės ašis, įkūrėjai – Greta ir Paulius. Įmonės vadovas Paulius stengiasi į visus iškilusius iššūkius žvelgti kūrybiškai ir dažniausiai apgalvotai, bet drąsiai žengia į priekį su naujomis idėjomis. Gamybos vadovė Greta yra įmonės širdis, tai ką užuodžiate yra jos kūriniai. Greta nuolat domisi, tobulinasi, mokosi aromaterapijos, parfumerijos srityse, o šiais metais gavo perfumoterapeutės diplomą.(Perfumoterapija – tai natūralios aromaterapijos, natūralios parfumerijos ir uoslės lavinimo disciplina be sintetinių medžiagų).

Mūsų komandai darbas - įkvėpimo paieškos kiekvieną dieną, kelionėse ar įvykiuose. Bendravimas su tiekėjais, ieškant geriausių ir aukščiausios kokybės žaliavų. Mūsų komanda prisiliečia prie kiekvienos produkto dalies: nuo dagties pagaminimo iki kaspinėlio užrišimo. Kiekvieną dieną gyvename, dirbame supami nuostabiausių kvapų ir labiausiai norime, kad juos pajustumėte ir jūs. Mes tik sakome, kad viskas pagaminta rankomis, bet iš tiesų viskas atkeliauja iš širdies.

Apdovanojimai

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką‘19“ laureatas su aromaterapine sojų vaško žvake „Baltic Amber“.

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką’20 laureatas su šilko muilu veidui“.

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką’20 laureatas su namų kvepalais „Frankincenso by Saugirdas Vaitulionis“.

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką’21 laureatas su namų kvepalais „Chyprè by Saugirdas Vaitulionis“.

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką’22 laureatas su parfumuotu skystu muilu Tobacco & Oak“.

„Verslo žinių“ apdovanojimas „Gazelė’21”. Įmonė pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

„Creditinfo Lietuva“ apdovanojimas „Stipriausi Lietuvoje‘21“.

Projektai

Namų kvepalų „Frankincenso“ ir „Chyprè“ kūrimas su Saugirdu Vaitulioniu .

Moterų krepšinio klubo „Aistės“ 2019/2020 m. sezonų rėmimas.

Teniso turnyro „Imatch“ draugai.

Prisidėjimas prie Rokų bendruomenės projektų.

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį