1. UAB „Natūralios idėjos“ dovanų čekis (toliau – Dovanų čekis) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų čekio turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti prekių ar paslaugų.
2. Dovanų čekį galima įsigyti tik internetiniame puslapyje www.naturaliosidejos.lt
3. Dovanų čekiu galima atsiskaityti už prekes ar paslaugas tik internetiniame puslapyje www.naturaliosidejos.lt. Fizinėse parduotuvėse čekis negalioja.
4. Specialūs pasiūlymai bei dovanos galioja atsiskaitant dovanų čekiu, o ne jo įsigyjimo metu. Dovanos ir specialūs pasiūlymai yra taikomi užsakymams, jei jų galutinė papildomai sumokama suma po dovanų čekių panaudojimo siekia sąlygose numatytą sumą.
5. Dovanų čekis galioja 12 (dvylika) mėnesių nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų čekio galiojimo pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų čekio.
6. Dovanų čekis gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
7. Dovanų čekis negali būti keičiamas į pinigus.
8. Tuo atveju, kai Dovanų čekiu atsiskaitoma už prekes ar paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų čekyje nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių ar paslaugų kainos dalį galima primokėti kreditine arba debetine kortele. Jeigu prekių ar paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų čekyje nurodytą pinigų sumą, sistema likusiai nepanaudotai sumai sukuria naują kodą.
9. Įsigyjant Dovanų čekį PVM sąskaita-faktūra nėra išrašoma. Pageidaujant, sąskaita-faktūra bus išrašoma po paslaugos suteikimo ar prekės įsigijimo.
10. Įmonė UAB „Natūralios idėjos“ pasilieka teisę keisti šias Dovanų čekio naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.naturaliosidejos.lt.
11. Iškilus klausimas dėl Dovanų čekio pirkimo ar jo panaudojimo galima kreiptis el. paštu info@naturaliosidejos.lt

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį