Minkštiklis 2L Chyprè By Saugirdas Vaitulionis

35,00 €
Su mokesčiais

„Chyprè“, natose atsiskleidžia prabangi labdano derva – šio kvapo širdies nata, kuri kvapui suteikia saldumo ir prabangos. Įkvepiant šios dervos kvapo vienu metu gali pasijusti odos kvapas, o kartais medus su slyvų natų užuominomis. Šios dervos kvapas nuo senų laikų susijęs su magija ir dvasiškumu, per ritualus smilkant šios dervos smilkalus dievų buvo prašoma apsaugos. Tyrinėjantys Bibliją mano, kad tai buvo viena svarbiausių šventųjų smilkalų sudėtinių dalių. 

Šiam kvapui gilumo ir išraiškingumo suteikia šiltos gintaro, sandalmedžio ir vanilės natos. Gaivumas ir išskirtinumas atsiskleidžia aukštose kvapo natose, Kalabrijos bergamotei susijungus su skrudintos kavos aromatu. Tai kvapas, kuris sklisdamas suteikia savitumą, paslaptingą ramybę.

Paskutiniai vienetai

Chyprè skalbinių minkštiklio ypatinga formulė palengvins skalbinių lyginimą, minkštins jūsų skalbinius bei suteiks jūsų drabužiams prabangų ir išskirtinį aromatą. Jei norite intensyvesnio kvapo audiniuose rekomenduojame naudoti su Chyprè  parfumuotu skalbikliu.

NAUDOJIMAS

Skalbiant rankomis ar mechanine skalbimo mašina naudoti 30 ml. minkštiklio 10 l vandens.

Skalbiant automatine skalbimo mašina naudoti 60 ml. minkštiklio.

SUDĖTIS

5-10% katjoninių aktyvių paviršiaus medžiagų, konservantas, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine, Dipropylenediamine, kvapioji medžiaga, Benzyl salicylate, d-limonene.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis kelias minutes atsargiai plauti vandeniu.

Gamintojas : UAB Natūralios idėjos

Galiojimas: 24 mėn.

No customer reviews for the moment.

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį