Charme d'Ambre by Saugirdas Vaitulionis

85,00 €
Su mokesčiais

Kvepalai, su kuriais prasideda įdomiausia gyvenimo diena.

Kasdien nauja, kasdien įkvepianti ir kupina ryškiausių jausmų, spalvų bei didžiausių pasiekimų!

Nemoku mylėti puse širdies, dirbti šiek tiek ar džiaugtis truputį. Gyvenimą visada stengiuosi gerti dideliais gurkšniais.

Todėl ir šie kvepalai - ryškaus bei laimingo gyvenimo kvapas. Nes tokio jo Jums ir linkiu! - Saugirdas Vaitulionis

Charme d'Ambre tai prabangūs kvepalai, kurie sukuria išskirtinę istoriją ir kartu nepakartojamą jausmą. Šie kvepalai puikiai atspindi charakterį ir kvapą, kuris žavi ir įkvepia tuo pačiu metu. Su stiliaus raiška ir elegancija, Charme d'Ambre tampa neatsiejama dalimi kasdienio gyvenimo.

 

Charme d'Ambre atveria savo olfaktorinę kelionę su gaiviais viršutinės natos akordais. Bergamotė, juodieji pipirai, citronas ir frangipani subtiliai pradeda kvapo kelionę. Šie akordai įkvepia gaivaus ir gėliško kvapo derinį, kuris skleidžia švelnumą ir patrauklumą.

 

Vidurinės natos atskleidžia Charme d'Ambre prabangą. Gintaras suteikia kvapui šilumos ir gilumo, kartu su vetiverija, jazminais ir muskusu. Šios natos sudaro įdomų kontrastą, kuris pabrėžia kvepalų prabangą ir išskirtinumą.

 

Galutinės natos suteikia Charme d'Ambre jo charakterį ir ilgalaikį prisilietimą. Vanilė, karamelė, mediena ir ambra sukuria šiltą, saldų ir galingą užbaigimą. Tai kvapas, kuris yra lyg prabangi gurmaninė desertų kolekcija su išskirtiniu ambros akcentu.

 

Charme d'Ambre yra kvepalai su jausmingu ir išskirtiniu charakteriu. Jų kvapas yra švelniai saldus, pudrinis, vanilinis su balzaminiu akcentu. Tai kvepalai, kurie leis jums išsiskirti ir pritrauks dėmesį savo unikaliu charakteriu.


Talpa: 50ml 
Unisex 

Grade 
2024-02-15

Magnetinis aromatas..

Surizikavau ir pačiupau per nuolaidų laiką šiuos kvepalus. Patrauklus aprašymas sufleravo, na, kad negali būti ne tiesa. Ir o dieve.... Kažkas ne paprasto, magiško, absoliučiai svaiginančio. Geriau nebūčiau sugalvojus ko noriu.. Esu neabejinga natūraliems eteriniams kvapams, nesinorėjo sintetinio šleifo. Šie be jokių lūkesčių ar išankstinio žinojimo / pauostymo, o pataikė į 100%. Neįtikėtina! O dar už tokią simbolinę kainą. Rekomendacijos mylinčioms pudrinius, ambrinius, saldžius, viliokliškus kvapus... ❤️ Ačiū be galo kūrėjams! Lauksiu naujų į kolekciją ⭐️

Grade 
2024-02-08

Ramune

Sodriai švelnus ir tuo pačiu minkštas (barchtinis) kvapas. Rekomenduoju.

Grade 
2023-12-12

Kvepalai

Nuostabus! Rekomenduoju :)

  • 1 out of 1 people found this review useful.
  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį