Namų Kvapas su Lazdelėmis 5000ml

650,00 €
Su mokesčiais

Natūralios idėjos kūrybinėse dirbtuvėse sukurtas natūralus kvapas namams. Siekiame, kad mūsų įmonės pavadinimas atspindėtų mūsų veiklą ir gaminius, todėl šiuos namų kvapus kūrėme su aukščiausios kokybės kvapais (eteriniais aliejais, absoliutais, augalų ekstraktais, aromatiniais aliejais). Šis kvapas garuoja greičiau, nei įprasti komerciniai namų kvapai, todėl, kad gamyboje nenaudojame cheminių tirpiklių, kurie sulėtina garavimo laiką ir turi neigiamą įtaką sveikatai. Mūsų gaminami kvapai skleidžiasi itin kokybiškai, tereikia išsirinkti patinkantį kvapą ir pritaikyti dydį pagal jūsų erdvę. 

Kvapo pasirinkimas: TOBACCO & OAK
Paskutiniai vienetai

Mūsų gaminami kvapai:

TAGA YLANG – išskirtinis, gaivus, lengvas ir egzotinis kvapas, gaminamas vien tik iš eterinių aliejų tarp kurių ir prabangaus, intensyvaus  turtingo Ylang - Ylang kvapo eterinis aliejus. Šioje kompozicijoje žaižaruojantys apelsinai persipina su žaismingais mandarinais bei gaivą skleidžiančiomis citrinomis. Ramumą dvelkiantį, švelnų ir nosį pamaloninantį aromatą paskleidžia levanda.

TOBACCO & OAK – prabangi medienos, prieskonių ir tabako žiedų kompozicija. Viršutinėse natose bergamotė ir kartusis apelsinas pakelia nuotaiką ir harmonizuoja. Juodieji pipirai, nardai ir tabako žiedai,  suteikia pagrindinį akcentą, kvapo širdyje. Vanilės ir ąžuolo žievės ekstraktas, kompoziciją, apjungia šildančiu medienos jaukumu.

OUDH -  sunkus, saldus, primenantis smilkalus kvapas, vertinantiems išskirtinumą. Bergamotė viršutinėse natose įneša lengvumo ir gaivumo. Kadagys ir raudonmedis apgaubia šiluma ir medienos jaukumu. Agarmedis ir frankincensas pagrindinėse natose suskamba saldžiai, dūmiškai, su balzamine nata. 

BALTIC AMBER – šildanti medienos, gintaro ir prieskonių kompozicija. Viršutinėse kvapo natose gaiviai suskamba bergamotės ir karčiojo apelsino citrusinės natos: daugiasluoksnės ir gaivios. Vidurinėse natose atsiskleidžia medienos ir prieskonių aromatai: kedras, sausa mediena ir gvazdikėliai. Bazinėse natose pasklinda prabangios, balzaminės natos: sandalmedis ir pačiulis.

MANGO – lengvai saldus, vaisinis ir nuotaikingas kvapas. Šio kvapo viršutinėse natose dvelkia prisirpę mangai, greipfrutai ir apelsinai. Vidurinėse natose suskamba persikai, braškės ir mandarinai. Bazinėse natose kvepia baltuoju jazminu, jau ne vieną šimtmetį parfumerių mėgstamu dėl savo romantiškai salsvo kvapo.

POMEGRANTE & MUSK  – saldus, intensyvus ir energingas kvapas. Viršutinėse natose dominuoja vasariški kvapai: melionai ir granatai. Rūgščių granato sėklų aromatą lydi saldūs persikai, braškės ir gaivusis apelsinas. Kedrų eterinis aliejus šiai kompozicijai suteikia šilumos ir medienos aromato.

*Mūsų gaminami namų kvapai yra natūralios sudėties ir gali turėti natūraliai susidariusių nuosėdų arba gali skirtis spalva nuo pavaizduotos nuotraukoje, taip yra dėl sudėtyje esančių eterinių aliejų, kvapniųjų dervų ir augalų ekstraktų. Tai neturi jokios įtakos kvapo garavimo intensyvumui ar gaminio kokybei.

Komplektą sudaro: 

  • Aukštos kokybės, storo stiklo indas su kamščiu.
  • 5000ml kvapas.
  • Rankų darbo, ąžuolinė, graviruota, dekoro detalė.
  • 4 natūralaus pluošto lazdelės, perrištos firminiu kaspinėliu.

Naudojimas:

Pastatyti indą norimoje vietoje, įdėti lazdeles ir mėgautis kvapu. 

Laikykitės saugumo: nestatykite vaikams ir gyvūnams prieinamoje vietoje. Nestatykite arti šilumos/liepsnos šaltinio, skersvėjo ir vėdinimo įrenginių.

Pirmas dvi savaites lazdelių vartyti nerekomenduojame. Norint lėtesnio kvapo garavimo ar, kad kvapas būtų mažiau intensyvus, naudokite 2 lazdeles, esant poreikiui jų skaičių didinkite iki 4. Naudojimo pradžioje gali atrodyti, kad kvapas labai greitai garuoja, taip yra, nes naujos lazdelės sugeria daug kvapo, o po to garavimas lėtėja. Praėjus dviem savaitėms, lazdeles galima kartą per savaitę apversti, norint intensyvesnio kvapo. Jei turite didesnį nei 500ml namų kvapą, rekomenduojame kas 2-3 mėnesius pakeisti lazdeles į naujas, nes mikro kanalai, per kuriuos garuoja kvapas, užsikemša nuo dulkių, todėl gali atrodyti, kad kvapas susilpnėjo. 

Specifinė nuoroda

ean13
4779047488534

No customer reviews for the moment.

Jums taip pat gali patikti

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį