Frankincenso by Saugirdas Vaitulionis - Namų Kvapas Dėžutėje

45,00 €
Su mokesčiais

FRANKINCENSO by Saugirdas Vaitulionis – kvapas, sukurtas namams, į kuriuos norisi sugrįžti. Frankincensas – tai Bosvelijų medžių sakai. Šie medžiai yra paplitę rytinėje Afrikos pakrantėje, Somalyje ir Omane. Senovėje Frankincensas buvo naudojamas išskirtiniai tik karaliams ir karalienėms, iškilmingoms progoms. Frankincenso kvapas yra pagrindinis šio namų kvapo akcentas, labai turtingas, primenantis klasikinius smilkalus, su lengva spygliuočių ir citrusų nata. Medienos ir lengvo saldumo šiam kvapui suteikia kvapiųjų kanarių derva. Kedras, rozmarinas ir pušis apjungia ir suteikia brandumo bei solidumo Frankincenso kvapai. Šis namų kvapas yra sukurtas rafinuotam, brandžiam ir kokybę vertinančiam skoniui. 

Paskutiniai vienetai

Prabangus, subtilus ir rafinuotas aromatas, išgaunamas iš bosvelijos medžio sakų – frankincenso (pranc. „franc encens“ - grynas, tyras smilkalas) namų kvapo „Frankincenso“ by Saugirdas Vaitulionis, pagrindinis akcentas. Salsvai citrusinio kvapo sakai per daug amžių, įvairiose kultūrose, buvo skiriami tik dievams, karaliams ir karalienėms, erdvės apvalymo ritualams. Šventų bosvelijos medžių, kuriuos tokiais laikė senovėje, iš kurių gaminami frankincenso smilkalai, buvo beveik neįmanoma auginti už Arabijos pusiasalio ribų, todėl jų nuolat trūko, o paklausa buvo didelė. Pasak Romos amžininkų, sakai, Jėzaus laikais, arabus padarė turtingiausiais žmonėmis žemėje, o pačius sakus vertingesniais už auksą. Smilkalų paklausa sumažėjo, kuomet iškilo krikščionybė, kurios mokymai uždraudė smilkyti, tokie ritualai buvo siejami su pagonių dievų garbinimu. Po daugelio metų sakai, kaip apeiginis smilkalas, grįžo ir į katalikų bažnyčią. 

Namų kvapo „Frankincenso“ by Saugirdas Vaitulionis aromatas labai turtingas, primenantis klasikinius smilkalus, su lengva spygliuočių ir citrusų nata. Medienos ir lengvo saldumo šiam kvapui suteikia kvapiųjų kanarių derva. Kedras, rozmarinas ir pušis apjungia ir suteikia brandumo bei solidumo.

Kasdienoje, šis aromatas, švelnesnis nei gryni smilkalai, bet skirtas brandžiam ir kokybę vertinančiam skoniui. Sklindantis mūsų namuose - nuramins mintis, užlies ramybe, o jūsų kūną veiks balansuojamai. Tai kvapas namams į kuriuos norisi sugrįžti.

Komplektą sudaro:

  • Dekoratyvinio popieriaus firminė dėžutė.
  • Aukštos kokybės, storo stiklo indas su kamščiu.
  • 200ml kvapas.
  • Rankų darbo, ąžuolinė, graviruota, dekoro detalė.
  • 4 natūralaus pluošto lazdelės.

No customer reviews for the moment.

Jums taip pat gali patikti

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį