Chyprè by Saugirdas Vaitulionis - Namų Kvapas Dėžutėje

55,00 €
Su mokesčiais

Kvepalų buteliuke atsiskleidžia prabangi labdano derva - šio kvapo širdies nata, kuri kvepalams suteikia saldumo ir prabangos. Gintaras, sandalmedis ir vanilė yra klasikinės natos, suteikiančios gilumo ir išraiškingumo. Gaivumas ir išskirtinumas atsiskleidžia aukštose kvapo natose, Kalabrijos bergamotei susijungus su skrudintos kavos aromatu.

„Man labai svarbu, kad namai kvepėtų jaukumu, kur žmonės jaustųsi geriausiai, todėl šie kvepalai sukurti namams, į kuriuos norisi grįžti!“

 Saugirdas Vaitulionis

Šis namų kvapas yra sukurtas rafinuotam, brandžiam ir kokybę vertinančiam skoniui. 

Šipro (pranc. Chypre) turbūt viena gražiausių ir įmantriausių aromatų šeimų. Šie gana sudėtingi kvapai, kupini charakterio, kontrastuoja su vėsiomis ir šiltomis medžiagomis, sukurdami elegantišką bei paslaptingą efektą. Pavadinimas Chypre prancūzų kalboje reiškia „Kipras“, o pavadinimas kilęs iš kvapo „Chypre de Coty“, kurį 1917 m. pristatė garsus parfumeris Francois Coty, kurį sukurti kvepalus ir įkvėpė minėta sala.

Namų kvepalų „Chyprè“, natose atsiskleidžia prabangi labdano derva – šio kvapo širdies nata, kuri kvapui suteikia saldumo ir prabangos. Įkvepiant šios dervos kvapo vienu metu gali pasijusti odos kvapas, o kartais medus su slyvų natų užuominomis. Šios dervos kvapas nuo senų laikų susijęs su magija ir dvasiškumu, per ritualus smilkant šios dervos smilkalus dievų buvo prašoma apsaugos. Tyrinėjantys Bibliją mano, kad tai buvo viena svarbiausių šventųjų smilkalų sudėtinių dalių. 

Šiam kvapui gilumo ir išraiškingumo suteikia šiltos gintaro, sandalmedžio ir vanilės natos. Gaivumas ir išskirtinumas atsiskleidžia aukštose kvapo natose, Kalabrijos bergamotei susijungus su skrudintos kavos aromatu. Tai kvapas, kuris sklisdamas namuose suteikia jiems savitumą, paslaptingą ramybę.

Komplektą sudaro:

  • Dekoratyvinio popieriaus firminė dėžutė.
  • Aukštos kokybės, skaidraus juodos spalvos stiklo indas su kamščiu.
  • 200ml kvapas.
  • Rankų darbo, ąžuolinis, išgraviruotas dangtelis.
  • 4 natūralaus pluošto lazdelės.

No customer reviews for the moment.

Jums taip pat gali patikti

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį