Lūpų balzamas šaltalankis

4,00 €
Su mokesčiais

Ar vasarą, ar žiemą jūsų lūpoms, kaip ir visam kūnui, reikia jūsų dėmesio. Siūlome vienintelį, bet nepakartojamą, „Natūralios idėjos“ laboratorijoje pagamintą lūpų balzamą – „Šaltalankis“. Šaltalankių vaisiuose – ypač daug vitaminų ir biologiškai veikliųjų medžiagų, reikalingų žmogui, kartais jie vadinami gintariniu stebuklu.

Balzamas ypatingas savo natūralia sudėtimi – šaltalankių aliejus, sviestmedžio sviestas, bičių vaškas, alyvuogių aliejus, kokosų aliejus. Puikiai tinka išsausėjusioms, oro sąlygų paveiktoms lūpoms – natūralūs aliejai drėkina ir švelnina lūpų odą.

Rekomenduojame naudoti dienos metu pagal poreikį ir nakčiai – kaip lūpų kaukę užsitepti prieš einant miegoti.

 

  Saugumo politika

(redaguoti naudojant Klientų patikinimo modulį)

 

  Pristatymo informacija

(redaguoti naudojant Klientų patikinimo modulį)

 

  Grąžinimo taisyklės

(redaguoti naudojant Klientų patikinimo modulį)

Natūralios idėjos laboratorijoje pagamintas lūpų balzamas Šaltalankis.  Šis balzamas yra ypatingas savo natūralia sudėtimi - sviestmedžio sviestas, bičių vaškas, alyvuogių aliejus, kokosų aliejus, šaltalankių aliejus. Patikrintas dermatologų ir švelnus odai.  Puikiai tinka išsausėjusioms, oro sąlygų paveiktoms lūpoms - naturalūs aliejai drėkina ir švelnina lūpų odą. Rekomenduojame naudoti dienos metu pagal poreikį ir nakčiai - kaip lūpų kaukę užsitepti prieš einant miegoti.  Talpa: 5ml Ingredients (INCI): cera alba, butyrospermum parkii, cocos nucifera, olea europaea, hippophae rhamnoides oil. Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje nuo +5°C iki +20°C. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Galiojimo laikas: produktas galioja 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.

9293

No customer reviews for the moment.

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį