Automobilio/Drabužinės Kvapas Oudh

12,00 €
Su mokesčiais

„Oudh“ sunkus, saldus, primenantis smilkalus kvapas, vertinantiems išskirtinumą. Bergamotė viršutinėse natose įneša lengvumo ir gaivumo. Kadagys ir raudonmedis apgaubia šiluma ir medienos jaukumu. Agarmedis ir frankincensas pagrindinėse natose suskamba saldžiai, dūmiškai, su balzamine nata. 

Paskutinė prekė

Prabangus automobilio kvapas firminiame satino maišelyje su logotipu. Šiam kvapui sukurta speciali technologija – pagal mūsų užsakymą paruošta ir išdžiovinta lietuviška mediena, kurią įsodriname mūsų sukurtuose kvapiųjų aliejų mišiniuose. Taip kvapas lėtai ir tolygiai skleidžiasi automobilyje, sukurdamas Jums kvapų aromaterapiją. 

*Produkto įpakavimas gali skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje. 

Naudojimas

Pakabinkite maišelį automobilyje/spintoje. Maišelį pakabinkite laisvai, kad būtų išvengta kontakto su dažytais, plastikiniais, odiniais paviršiais, drabužiais ir t.t.

Atnaujinimas

Išpilkite medieną į plastikinį maišelį/dėžutę. Apšlakstykite medieną kvapiuoju aliejumi 30-50 lašų vienam kartui. Uždarykite maišelį/dėžutę ir palaikykite apie parą, kol kvapusis aliejus pilnai įsigers į medieną. Suberti medieną atgal į maišelį. Naudokite maišelį pagal paskirtį.

No customer reviews for the moment.

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį