Saugirdas Vaitulionis kvapų kolekcija

„Frankincenso“ aromatas labai turtingas, primenantis klasikinius smilkalus, su lengva spygliuočių ir citrusų nata. Medienos ir lengvo saldumo šiam kvapui suteikia kvapiųjų kanarijų derva. Kedras, rozmarinas ir pušis apjungia ir suteikia brandumo bei solidumo.

-

„Chyprè“ prabangūs, saldūs ir gilūs namų kvepalai. Gaivumas ir išskirtinumas atsiskleidžia aukštose kvapo natose, Kalabrijos bergamotei susijungus su skrudintos kavos aromatu. Labdano derva – šio kvapo širdies nata, kvapui suteikia prabangaus jaukumo. Saldumo ir gilumo į kvapą įlieja vanilė ir sandalmedis.

-

„Velvet Tobacco“ by Saugirdas Vaitulionis kvapo pirmose natose apelsinų žievelių aliejaus žaižaruojantis aromatas persipina su ramesne bergamote. Šias, gaivumą, skleidžiančias natas paaštrina juodasis pipiras. Kvapo širdis alsuoja paslaptinguoju tabako lapų kvapu, kurį papildo kedro medienos šiluma. Stiprioms, gilioms širdies natoms  žemiško, drėgno, miškingo ir padvelkiančio dūmu aromato suteikia vetiverija. Kompoziciją užbaigia šiltos, balzaminės melsvųjų stirakų dervos natos susipinančios su saldžiomis, kreminėmis vanilės natomis, kurias sujungia turtingas, salsvai aštrus pačiulis.

Aktyvūs filtrai

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį