Aromaterapinių Vonios Burbulų Rinkinys by Saugirdas Vaitulionis

15,00 €
Su mokesčiais

„Chyprè“ kvape gaivumas atsiskleidžia aukštose kvapo natose, Kalabrijos bergamotei susijungus su skrudintos kavos aromatu. Labdano derva kvapui suteikia prabangaus jaukumo. Saldumo ir gilumo į kvapą įlieja vanilė ir sandalmedis.

„Frankincenso“ aromatas labai turtingas, primenantis klasikinius smilkalus, su lengva spygliuočių ir citrusų nata. Medienos ir lengvo saldumo šiam kvapui suteikia kvapiųjų kanarijų derva. Kedras, rozmarinas ir pušis apjungia ir suteikia brandumo bei solidumo.

„Velvet Tobacco“ persipina apelsinų aromatas, bergamotės, juodasis pipiras. Kvapo širdis alsuoja tabako lapų kvapu, kurį papildo kedro mediena, vetiverija. Kompoziciją užbaigia balzaminės melsvųjų stirakų dervos natos su saldžiomis, kreminėmis vanilės natomis, kurias sujungia turtingas, salsvai aštrus pačiulis.

Paskutinė prekė

Naudojimas: pripildyti vonią šilto vandens. Įdėti vonios burbulą ir palaukti kol ištirps. Mėgautis vonia 15-20 min. 

Svoris: ±70 g  *Burbulai yra pagaminti rankomis, todėl svoris gali nežymiai svyruoti apie ±5g. Kadangi visi burbulai yra rankų darbo, išvaizda ir spalvos gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

Ingredients (INCI): sodium bicarbonate, citric acid, sodium chloride, europaea fruit oil, fragrance, CI 15985, *Linalool, *Limonene. (*Fragrance ingredients).

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje nuo +5°C iki +25°C. Tik išoriniam naudojimui. Netinka vaikams iki 3 metų. 

Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Vengti patekimo į akis. Gaminiui patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti su vandeniu.

Galiojimo laikas: produktas galioja 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. 

Gamintojas: UAB Natūralios idėjos. 

No customer reviews for the moment.

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį