Aromaterapinė Sojų Vaško Žvakė 200g Fields of Provance

15,00 €
Su mokesčiais

Manoma, kad levandos kilusios iš Indijos aukštumų, tačiau šiandien jomis galima džiaugtis visose saulėtose, akmenuotose, gerai nusausintose pasaulio vietose. Visgi Prancūzija vis dar yra auginimo centras: kasmet užauginama 80 000 kilogramų ir daugiau levandų. Pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos „lavere“ reiškia „maudytis“.

Levandos puikiai dera su kitais aromatiniais ingredientais, tokiais kaip pušis, šalavijas ir rozmarinas, taip pat pačiuliais, ąžuolo, samanos, bergamotės, nerolių ir apelsinų žiedais, tačiau sojų vaško žvakėje „Fields of Provence“ atsiskleidžia grynas levandų eterinis aliejus, šį kartą savo aromato, besimainantį, šokį šokantis vienas.

Sojų vaško žvakės susideda iš:

Sojų vaškas – natūralus augalinis vaškas, pagamintas iš sojų pupelių aliejaus, atsinaujinančio gamtos ištekliaus. Tai draugiška aplinkai ir natūrali alternatyva parafinui ar bičių vaškui. Kvapai – mūsų sukurti eterinių aliejų mišiniai arba itin kruopščiai atrinkti aukštos kokybės aromatiniai aliejai. Skirtingų kvapų sinergija turi aromaterapinių savybių – gali padėti atsipalaiduoti, susikaupti ar pakelti nuotaiką. Medinė  dagtis – natūrali mediena, kurią mes patys gaminame, todėl galime garantuoti, kad dagtis nėra mirkyta chemikaluose ir neturi sintetinių priemaišų. Stiklinis indas – aukščiausios kokybės, storo stiklo indas, atsparus karščiui. Daili žvakės indo forma taps išskirtine interjero detale.

Originalios sojų vaško žvakės:

Degimo trukmė: iki 50 h.

Svoris: ±200g*.

*Žvakės yra rankų darbo, todėl išvaizda ir vaško spalvos gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

*Žvakės liepsnos dydis gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose

Prie žvakės pridedama:

Ąžuolinis dangtelis – rankų darbo, natūralios ąžuolo medienos dangtelis, naudojamas kaip padėkliukas, neleidžiantis įkaisti paviršiui ant kurio deginama žvakė. Kai žvakė nedega, galima naudoti kaip dangtelį, kurie dėka žvakė nepridulka. Dangtelis yra rankų darbo, todėl spalva ir raštai gali skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje.

Firminė dėžutė – iš dailaus dekoratyvinio popieriaus sukurta stilinga pakuotė su svarbia informacija apie žvakę. Pakuotė papuošta spalvotu lipduku su kvapo aromaterapinėmis savybėmis ir yra palikta vieta, kur galima įrašyti vardą, kam ši žvakė skirta. Tai jauki ir miela detalė, skirta pradžiuginti žmogui, jei dovanosite žvakę.

Grade 
2023-07-25

Fields of fragnance

Tikras levandų spa! Tiesą sakant, tikėjausi, kad tai bus miksas su kitais kvapais, nepaskaičiau iki galo, jog tai tėra levandos, bet kvapas pasklidęs po namus suteikia jaukumo,nuramina:)

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį