Kaip teisingai uždegti "Natūralios idėjos" žvakę?

list In: Tinklaraštis On:

Norint uždegti „Natūralios idėjos“ žvakes reikia truputį daugiau kantrybės, kadangi mūsų gaminamos dagtys gaminamos iš natūralios medienos ir yra nemirkytos chemikaluose, kurie padėtų greičiau įsidegti.

• Pirmiausiai indą (šiek tiek) paverskite šonu ir su pailgu žiebtuvėliu (degtukai netinka, nes sudega greičiau, nei įsidega dagtis) vos, vos aptirpdykite vašką aplink dagtį. Su ugnimi lyg perbraukite žvakės paviršiumi.

• Vis dar laikant žvakę paverstą, įdekite dagtį kol pasirodys liepsnelė.

• Tuomet vis dar pakreipę indą laukite kol visa dagtis įsidegs ir truputi patirps vaškas. Dažniausiai tai užtrunka 1-2 min. Neskubėkite atitraukti žiebtuvėlio nuo dagties.

• Kai įsitikinsite, kad žvakė įsidegė tik tada pastatykite ją ant lygaus paviršiaus. Žvakę deginkite apie 1-3 val. kol paviršiuje tolygiai nutirps vaškas, taip žvakę naudosite ilgiau, ji degs švariai ir tolygiai, vaškas aplink dagtį bus tolygus, be įdubimų.

Patalpoje neturėtų būti skersvėjo, nedekite žvakės prie atidaryto lango.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį