Mangas - vaisius atnešantis tropikų kvapą

list In: Tinklaraštis On:

Sultingi, saldūs, lašančiai prisirpę: mangai puikiai tinka vasarą primenantiems aromatams, suteikdami jiems tai, ką kvepalų kūrėjai siekia užfiksuoti kvepalų buteliukuose ar žvakėse – šiltas, nuotaikingas vasaros dienas. Su slyvų ir persikų užuominomis mangai dažnai sutinkami kartu su gėlių natomis vaisių ir gėlių kompozicijose.

Daugelis iš mūsų mėgavosi mangais, bet ar žinojote, kad šis kaulavaisis yra susijęs su anakardžių šeima? „Mangifera indica“ kilęs iš Indijos, kur jis vertinamas dėl savo dvasinės reikšmės, net dabar jis garbinamas kaip „karališkasis vaisius“.

Beje mango žiedai taip pat kartais naudojami parfumerijoje: mieli, minkšti balti žiedeliai, šiek tiek dvelkiantys pakalnutėmis.

Mango kvapas, ypač kuomet jis susilieja su kitais vaisių ar gėlių aromatais, kelia nuotaiką, tonizuoja. Namuose dvelkiančiuose šiuo aromatu šypsena veide atsiranda savaime.

Įsileiskite į namus šiek tiek tropikų šilumos paskleisdami „Mango“ namų kvapo ar žvakės aromatą. Mūsų kurtame aromate gaivos suteiks apelsinas, greipfrutas bei mandarinas, dar labiau vasarą primins persikų, braškių ir aviečių užuominos, o baltieji jazminai vaisių aromatus perpins gėliniu, jausmingu kvapu.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį