Automobilio/Drabužinės Kvapas su Atnaujinimu

12,00 €
Su mokesčiais

Prabangus automobilio kvapas firminiame satino maišelyje su logotipu. Šiam kvapui sukurta speciali technologija – pagal mūsų užsakymą paruošta ir išdžiovinta lietuviška mediena, kurią įsodriname mūsų sukurtuose kvapiųjų aliejų mišiniuose. Taip kvapas lėtai ir tolygiai skleidžiasi automobilyje, sukurdamas Jums kvapų aromaterapiją. 

*Produkto įpakavimas gali skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje. 

Kvapo pasirinkimas: BALTIC AMBER

Naudojimas

Pakabinkite maišelį automobilyje/spintoje. Maišelį pakabinkite laisvai, kad būtų išvengta kontakto su dažytais, plastikiniais, odiniais paviršiais, drabužiais ir t.t.

Atnaujinimas

Išpilkite medieną į plastikinį maišelį/dėžutę. Apšlakstykite medieną kvapiuoju aliejumi 30-50 lašų vienam kartui. Uždarykite maišelį/dėžutę ir palaikykite apie parą, kol kvapusis aliejus pilnai įsigers į medieną. Suberti medieną atgal į maišelį. Naudokite maišelį pagal paskirtį.

Mūsų gaminami kvapai:

TOBACCO & OAK – prabangus kvapas, su pipirų ir tabako žiedų akcentu. Bergamočių, karčiojo apelsino, juodųjų pipirų, nardų, vanilės, gvajako medienos, tabako žiedų kompozicija.

BALTIC AMBER – švelnus medienos, gintaro ir prieskonių derinys. Prieskonių, bergamotės, kedrų, gvazdikėlių, sausos medienos ir sandalmedžių kompozicija.

MANGO – saldus, vaisinis, nuotaikingas kvapas. Mangų, greipfrutų, apelsinų, mandarinų, baltųjų jazminų ir aviečių kompozicija.

POMEGRANTE & MUSK  – gaivus, aštrus, saldus ir energingas kvapas. Granatų, melionų, persikų, muskuso, kedrų ir aviečių kompozicija.

GOLDEN DUNES – labai švelnus, lengvas, gėliškas kvapas. Rožių, sandalmedžių, vetiverijų, našlaitės žiedų, mandarinų kompozicija.

GREEN VERVAIN – citrusų energija, kartumas, gaivumas ir lengvas saldumas. Sicilijos citrina, bergamotė, apelsinai, verbena, muskusas.

BERGAMOT & LEMONGRASS – švelnus, svaiginantis citrusų gaivumas. Bergamočių, citrinų, apelsinų, citrinžolės ir balzamiko kompozicija. 

Specifinė nuoroda

ean13
4779047486264
Grade 
2023-07-25

Golden dunes

Kaskart įsėdus į automobilį pasitinka malonus ir svarbiausia neerzinantis kvapas! Džiaugiuosi juo. Dar svarsčiau rinktis tabacco kvapą manau jis taip pat nenuviltų :)

  • 1 out of 1 people found this review useful.
  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį