Chyprè By Saugirdas Vaitulionis Rinkinys skalbimui

30,00 €
Su mokesčiais

„Chyprè“, natose atsiskleidžia prabangi labdano derva – šio kvapo širdies nata, kuri kvapui suteikia saldumo ir prabangos. Įkvepiant šios dervos kvapo vienu metu gali pasijusti odos kvapas, o kartais medus su slyvų natų užuominomis. Šios dervos kvapas nuo senų laikų susijęs su magija ir dvasiškumu, per ritualus smilkant šios dervos smilkalus dievų buvo prašoma apsaugos. Tyrinėjantys Bibliją mano, kad tai buvo viena svarbiausių šventųjų smilkalų sudėtinių dalių. 

Šiam kvapui gilumo ir išraiškingumo suteikia šiltos gintaro, sandalmedžio ir vanilės natos. Gaivumas ir išskirtinumas atsiskleidžia aukštose kvapo natose, Kalabrijos bergamotei susijungus su skrudintos kavos aromatu. Tai kvapas, kuris sklisdamas suteikia savitumą, paslaptingą ramybę.

Pasirinkite maišelio spalvą: Juoda
Atsiprašome, šiuo metu šios prekės neturime.

Į dovanų rinkinį įeina:

Parfumuotas skalbiklis Chyprè – skirtas visų rūšių medvilniniams, mišrių pluoštų spalvotiems, išskyrus vilną ir šilką, skalbiniams skalbti. Specialios formulės dėka, kuri fiksuoja audinių spalvą, skalbiniai efektyviai išsaugomi nuo išblukimo.Skalbiklis greitai tirpsta vandenyje ir nepalieka baltų nuosėdų ant skalbinių. Dėka skalbiklio audiniai ilgai išlaiko pirminį spalvos intensyvumą. Yra itin ekonomiškas. Skalbiant šiuo skalbikliu Jūsų audiniai bus nepriekaištingai švarūs ir gaivūs. Tinka skalbti drabužius automatine skalbimo mašina arba rankomis. Skalbiklio sudėtyje yra natūralaus kalio muilo, kuris pagerina skalbimo kokybę.

Parfumuotas minkštiklis Chyprè -  skalbinių minkštiklio ypatinga formulė palengvins skalbinių lyginimą, minkštins jūsų skalbinius bei suteiks jūsų drabužiams prabangų ir išskirtinį aromatą.  

Prie dovanų rinkinio pridedamas storo popieriaus dekoratyvinis maišelis, kurio spalvą galite pasirinkti. 

Siunčiant, norint išlaikyti maišelį nepažeistą, maišelis įdedamas į siuntinį šalia prekių.

No customer reviews for the moment.

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį