Skalbiklis 2 L Chyprè by Saugirdas Vaitulionis

35,00 €
Su mokesčiais

Parfumuotas skalbiklis Chyprè by Saugirdas Vaitulionis – skirtas visų rūšių medvilniniams, mišrių pluoštų spalvotiems, išskyrus vilną ir šilką, skalbiniams skalbti. Specialios formulės dėka, kuri fiksuoja audinių spalvą, skalbiniai efektyviai išsaugomi nuo išblukimo.Skalbiklis greitai tirpsta vandenyje ir nepalieka baltų nuosėdų ant skalbinių. Dėka skalbiklio audiniai ilgai išlaiko pirminį spalvos intensyvumą. Yra itin ekonomiškas. Skalbiant šiuo skalbikliu Jūsų audiniai bus nepriekaištingai švarūs ir gaivūs. Tinka skalbti drabužius automatine skalbimo mašina arba rankomis. Skalbiklio sudėtyje yra natūralaus kalio muilo, kuris pagerina skalbimo kokybę.

Paskutiniai vienetai

Šipro (pranc. Chypre) turbūt viena gražiausių ir įmantriausių aromatų šeimų. Šie gana sudėtingi kvapai, kupini charakterio, kontrastuoja su vėsiomis ir šiltomis medžiagomis, sukurdami elegantišką bei paslaptingą efektą. Pavadinimas Chypre prancūzų kalboje reiškia „Kipras“, o pavadinimas kilęs iš kvapo „Chypre de Coty“, kurį 1917 m. pristatė garsus parfumeris Francois Coty, kurį sukurti kvepalus ir įkvėpė minėta sala.

„Chyprè“, natose atsiskleidžia prabangi labdano derva – šio kvapo širdies nata, kuri kvapui suteikia saldumo ir prabangos. Įkvepiant šios dervos kvapo vienu metu gali pasijusti odos kvapas, o kartais medus su slyvų natų užuominomis. Šios dervos kvapas nuo senų laikų susijęs su magija ir dvasiškumu, per ritualus smilkant šios dervos smilkalus dievų buvo prašoma apsaugos. Tyrinėjantys Bibliją mano, kad tai buvo viena svarbiausių šventųjų smilkalų sudėtinių dalių. 

Šiam kvapui gilumo ir išraiškingumo suteikia šiltos gintaro, sandalmedžio ir vanilės natos. Gaivumas ir išskirtinumas atsiskleidžia aukštose kvapo natose, Kalabrijos bergamotei susijungus su skrudintos kavos aromatu. Tai kvapas, kuris sklisdamas suteikia savitumą, paslaptingą ramybę.

Sudėtis:
5-15% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, <5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, <5% muilo, konservantas, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine, Dipropylenediamine, kvapnioji medžiaga, dažiklis, Linalool.

Naudojimas:
---------------------------------------------------------------------
25-60°C / 4-5 kg skalbinių/ H₂O      1 dėmė     2 dėmės     3 dėmės
---------------------------------------------------------------------
Minkštas                              30 ml      40 ml        50 ml
---------------------------------------------------------------------
Vidutinis                             40 ml      50 ml        60 ml
---------------------------------------------------------------------
Kietas                                50 ml      60 ml        70 ml
---------------------------------------------------------------------

No customer reviews for the moment.

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį