• Išparduota
  • Išparduota

Namų Kvapas su Lazdelėmis BLACK 500ml MANGO

65,00 €
Su mokesčiais

Natūralios idėjos kūrybinėse dirbtuvėse sukurtą natūralų kvapą namams. Siekiame, kad mūsų įmonės pavadinimas atspindėtų mūsų veiklą ir gaminius, todėl šiuos namų kvapus kūrėme su aukščiausios kokybės kvapais (eteriniais aliejais ir aukštos kokybės aromatiniais aliejais). Šis kvapas garuoja greičiau, nei įprasti komerciniai namų kvapai, tačiau taip yra todėl, kad gamyboje nusprendėme nenaudoti cheminių tirpiklių, kurie sulėtina garavimo laiką, tačiau turi neigiamą įtaką sveikatai.  Komplektą sudaro:  Aukštos kokybės, storo stiklo indas su kamščiu. 500ml kvapas. 4 natūralaus pluošto lazdelės, perrištos firminiu kaspinėliu. Rankų darbo, ąžuolinė, graviruota, dekoro detalė. Naudojimas:  Pastatyti indą norimoje vietoje, įdėti lazdeles ir mėgautis kvapu.  Laikykitės sau

Išparduota

MANGO – lengvai saldus, vaisinis, nuotaikingas kvapas. Mangų, greipfrutų, apelsinų, mandarinų, baltųjų jazminų ir aviečių kompozicija. 

*Mūsų gaminami namų kvapai yra natūralios sudėties ir gali turėti natūraliai susidariusių nuosėdų arba gali skirtis spalva nuo pavaizduotos nuotraukoje, taip yra dėl sudėtyje esančių eterinių aliejų, kvapniųjų dervų ir augalų ekstraktų. Tai neturi jokios įtakos kvapo garavimo intensyvumui ar gaminio kokybei.

33270

No customer reviews for the moment.

  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį