Žvakės ir jų priežiūra

list In: Tinklaraštis On:

Žvakę deginkite apie 1-3 val. kol paviršiuje tolygiai nutirps vaškas, taip žvakę naudosite ilgiau, ji degs švariai ir tolygiai, vaškas aplink dagtį bus tolygus, be įdubimų.

Patalpoje neturėtų būti skersvėjo, nedekite žvakės prie atidaryto lango.

Kadangi mūsų gaminamos dagtys gaminamos iš natūralios medienos uždegus žvakę, dagtis gali lengvai traškėti ir spragsėti, taip kaip deganti mediena židinyje ar lauže.

Žvakės dagtis iš natūralios medienos ir nemirkyta jokiuose chemikaluose, todėl ugnis gali būti ir didesnė, ir visai maža, tačiau ir tokiu atveju vaškas tirpsta ir kvapas sklinda jūsų erdvėse.

Jei pastebėjote, kad paviršiuje vaško spalva patamsėjo, tai yra normalu. Nuo šilumos, degimo ir natūralios medinės dagties sojų vaško spalva gali pasikeisti, tačiau žvakės kokybei tai jokios įtakos neturi.

Žvakės vaškui beveik išdegus, nerekomenduojame žvakės deginti. Dagtis dar gali degti, bet kadangi vaškas išdegęs ugnis kaitins tik žvakės indo stiklą. Žvakės nepalikite degti be priežiūros

Jei žvakė pradėjo rūkti, žvakę užpūskite ir palaukite kol ji atšals bei vaškas sustings. Tuomet atsargiai su pirštais nulaužkite juodus dagties likučius, dagtis turėtų būti apie 0,5 mm – 1 cm.

Dagtis turėtų būti apie 0,5 mm – 1 cm. Dagtį stenkitės patrumpinti prieš kiekvieną degimą taip prailginsit žvakės degimo laiką ir galėsite ilgiau mėgautis savo įsigyta preke.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį