Svaiginantys apelsinų žiedai

list In: Tinklaraštis On:

Apelsinų žiedų absoliuto dvelksmas - sodrus, saldus, spalvingas. Apelsinų žiedai turi neįtikėtinai sudėtingą kvapą su daugybe niuansų, kurie skiriasi priklausomai nuo naudojamos rūšies. Šie žiedai gali priminti citrusinius vaisius, medų, ryškų gėlių aromatą, bičių vašką, švaros gūsį, muilą ar net žemę.

Apelsinų žiedų universalumas tinkamas įvairių rūšių kvepalams, todėl jie yra labai plačiai naudojami ir veikia kaip natūralus „fiksatorius“, prailginantis kitų ingredientų gyvenimą.

Nuo senų laikų apelsinų žiedai ir jų skleidžiamas aromatas simbolizuoja tyrumą, moralinę dorybę ir nekaltumą, bet taip pat ir vaisingumą. Apelsinų žiedas kaip gėlė nuo seno vaidino svarbų vaidmenį vestuvėse: mergelės jį puokštėse nešdavo ir į nuotakų galvos apdangalus įausdavo dar nuo kryžiuočių laikų.

Mūsų aromate „Black Raspberry“ apelsinų žiedų kvapas susipina su gaivia aviete, sultingu, turtingu apelsino vaisių aromatu, o subtilaus saldumo prideda vanilė bei gintaras.

Uždekite šio kvapo žvakę namie po darbų ir stresą keliančių minčių kamuojamą protą užlies ramios, tyros, keliančios nuotaiką mintys.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
  • Registruotis

Naujas vartotojas

jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba pakeiskite slaptažodį